01-01-24
31-12-24

Pchli targ, giełda staroci, wyprzedaż garażowa... Niezależnie od nazwy są to wydarzenia, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Przedmioty znalezione na strychach domów naszych dziadków, zakurzone i zapomniane, mogą być dla kogoś prawdziwymi skarbami. Poniżej prezentujemy listę targów staroci odbywających się cyklicznie w różnych miastach w województwie lubelskim.

 

Lubelska Giełda Staroci
Lublin

Jak co miesiąc na Placu Zamkowym w Lublinie zaroi się od wystawców prezentujących stare meble, sztukę, przedmioty kolekcjonerskie i bibeloty. Lubelska Giełda Staroci odbywa się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, jednak dni organizacji wydarzenia mogą ulec zmianie w wyjątkowych przypadkach - aktualnych informacji należy szukać bezpośrednio na stronie organizatora.

Więcej informacji na facebook.com/lubelskagieldastaroci

Wyprzedaż garażowa
Lublin

Wyprzedaż garażowa odbywa się w każdą niedzielę miesiąca (poza niedzielami świątecznymi) na terenie parkingu przy Targu Pod Zamkiem na al. Unii Lubelskiej. 

Więcej informacji na facebook.com/TargpodZamkiemLublin

Puławska Giełda Staroci
Puławy

Miłośnicy przedmiotów z duszą na pewno znajdą coś dla siebie podczas Puławskiej Giełdy Staroci, która odbywa się przy ul. Dęblińskiej w każdą trzecią niedzielę miesiąca - aktualnych informacji na temat ewentualnych zmian terminów wydarzeń należy szukać bezpośrednio na stronie organizatora.

Więcej informacji na facebook.com

 

Giełda Staroci w Świdniku
Świdnik

Dobra wiadomość dla kolekcjonerów, hobbystów i wystawców. Targ Staroci na stałe zagościł w świdnickim kalendarzu wydarzeń. Cudeńka nadgryzione zębem czasu czekają na pasjonatów w każdą drugą sobotę miesiąca na placu Konstytucji 3 Maja.

Więcej informacji na facebook.com/UrzadSwidnik

 

Lubartowska Giełda Staroci
Lubartów

W każdą trzecią sobotę miesiąca odbywa się Lubartowska Giełda Staroci. Wystawców oferujących małe i duże skarby znaleźć można na Rynku, w pobliżu Lubartowskiego Ośrodka Kultury i Urzędu Miasta.

Więcej informacji na facebook.com/UMLubartow

 

Giełda Kolekcjonerska
Zamość

Tradycyjnie, w pierwszą niedzielę miesiąca, Zamojski Dom Kultury zaprasza na Giełdę Kolekcjonerską.

Więcej informacji na zdk.zamosc.pl

 

Pchli Targ
Zamość

Szperamy w Zamościu! W okresie jesienno-zimowym wydarzenie odbywa się na terenie hali tenisowej OSiR, zaś w miesiącach letnich powraca do Parku Miejskiego w Zamościu. Harmonogram spotkań dostępny jest na profilu organizatora.

Więcej informacji na facebook.com

 

Targi Kolekcjonerskie
Nałęczów

Klimatyczne przedmioty w klimatycznym miasteczku. Nałęczów zaprasza na Targi Kolekcjonerskie odbywające się na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury przy ul. Lipowej. Targi organizowane są raz w miesiącu, harmonogram wydarzeń dostępny jest na stronie organizatora.

Więcej informacji na noknaleczow.pl


Giełda Kolekcjonerów 

Łuków

Łukowska Giełda Kolekcjonerów odbywa się w Sali Widowiskowej Łukowskiego Domu Kultury. To tu można kupić, wymienić, obejrzeć oraz sprzedać m.in. znaczki pocztowe, monety i banknoty, karty pocztowe i widokówki, medale, odznaki, ordery, stare dokumenty, listy, pamiątki wojskowe, zapalniczki, zegarki, telefony, lampy... i inne starocia. Informacji o nadchodzących edycjach wydarzenia należy szukać na stronie organizatora. 

Więcej informacji na lok.lukow.pl

Targi Staroci
Chełm

Targi staroci odbywające się na terenie Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie, są organizowane przez Chełmski Klub Kolekcjonerów w każdą trzecią niedzielę miesiąca (choć mogą być przekładane ze względu na wypadające w tym dniu święta lub inne wyjątkowe sytuacje).

Więcej informacji na facebook.com/PrzystanekChelm