Zastanawiasz się jaki kierunek wybrać na niezapomnianą podróż kamperem? Wybierz kierunek Lubelskie.

Tutaj odkryjesz wyjątkową przyrodę w Roztoczańskim oraz Poleskim Parku Narodowym. Odwiedzając Lublin, Zamość, Chełm, Białą Podlaskę, Kazimierz Dolny, Włodawę i wiele innych ciekawych miejsc, poznasz unikalne zabytki i zasmakujesz w historii, kulturze oraz tradycjach województwa. Żeby ułatwić Ci tę podróż przygotowaliśmy informację o kamperowiskach na obszarze całego regionu lubelskiego.

Życzymy szerokiej drogi i niezapomnianych przygód.

 

 

 

ZAMOŚĆ I ROZTOCZE

Roztocze kamper

Odwiedzając Lubelskie koniecznie zajrzyj na Roztocze. To niezwykła kraina geograficzna posiadająca wyjątkowe walory przyrodnicze, kulturowe i historyczne. Charakteryzują ją gęste lasy, kolorowa mozaika falistych pól, rzadka zabudowa, cisza oraz wyjątkowy w skali kraju klimat i atmosfera. To najbardziej nasłoneczniony region w Polsce, gdzie stężenie jodu jest porównywalne do tego na wybrzeżu. 

 

Camping Kraśnik Zalew

Kraśnik to jedno z najstarszych miast województwa lubelskiego. Nad zalewem rekreacyjnym znajduje się camping. Obiekt jest położony z dala od zabudowań, w okolicy lasu i w pobliżu wody. Na miejscu skorzystasz z przyłącza prądu, dostępu do wody i dobrze wyposażonych sanitariatów. Dodatkowe udogodnienie stanowi wyznaczone miejsce na ognisko lub grill. W pobliżu campingu istnieje możliwość aktywnego spędzania czasu podczas wycieczek pieszych lub rowerowych, dla miłośników wędkowania są miejsca połowu ryb. Camping czynny jest od maja do września.

www.krasnik.eu

 

Camping "Duet" | Zamość

Przystanek w Mieście Idealnym? Koniecznie! Zamość zachwyci Cię bogactwem kulturowym i historycznym. Zabytkowe Stare Miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO dzieli tylko 15 minut spacerkiem od Campingu "Duet". Obiekt jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami, posiada przyłącze prądu, toalety i natryski, a także zrzut nieczystości. Camping jest zrzeszony w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Poza podstawowymi wyposażeniem, na terenie „Duetu” istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego, skorzystania z kortu tenisowego, placu zabaw, dostępu do internetu, zadaszonego miejsca na biesiadowanie, a także restauracji i baru. Camping jest czynny przez cały rok i akceptuje pobyt ze zwierzętami.

www.pfcc.eu

 

RoztoczeCamp | Majdan Kasztelański

Majdan Kasztelański to malownicza i spokojna miejscowość położona na skraju Roztocza. Panuje tu beztroska cisza i sielska atmosfera. Roztocze Camp to obiekt posiadający 12 miejsc postojowych dla kamperów lub przyczep campingowych. Wolisz spędzić noc pod w namiocie? Nie ma problemu! Skontaktuj się z właścicielami i poproś o przygotowanie miejsca. Parcele są wyposażone w przyłącza prądu i dostęp do wody. Na terenie obiektu znajduje się miejsce do zrzutu wody szarej i czarnej oraz węzeł sanitarny z toaletami, prysznicami i zmywalnią naczyń. Pole położone jest w otoczeniu lasu, ogrodzone, oświetlone i całodobowo nadzorowane.

www.roztoczecamp.pl

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Zapiasek" | Krasnobród

Malowniczy Krasnobród to uzdrowisko położone w samym sercu Roztocza. Bukowo-jodłowe lasy i bliskość zalewu na rzece Wieprz zapewnią Ci wartościowy i regenerujący pobyt. Ośrodek Wypoczynkowy "Zapiasek" oferuje dostęp do przyłącza prądu, toalety i prysznic, miejsce na ognisko lub grilla, parking i Wi-Fi. Obiekt jest położony w zacisznym miejscu w sąsiedztwie lasu, około 100 metrów od plaży.

www.facebook.com

 

Camping "Echo" | Zwierzyniec

Zwierzyniec to doskonały punkt wyjścia na wiele roztoczańskich szlaków turystycznych. W otoczeniu gęstych lasów, kolorowych krajobrazów falistych pól, ciszy i świeżego powietrza naładujesz baterie i nabierzesz sił na dalsze podróże. Ośrodek Turystyczny „Echo” funkcjonuje od maja do września i oferuje możliwość ustawienia namiotu, kampera i przyczepy campingowej. Miejsce posiada toalety i prysznice. Ponadto dla gości udostępnione jest boisko do gry, plac zabaw, parking samochodowy oraz kuchnia. Obiekt dysponuje 100 miejscami noclegowymi w domkach.

www.echozwierzyniec.pl

 

Camping "Rusałka" | Zwierzyniec

Camping "Rusałka" w Zwierzyńcu znajduje się tuż przy plaży. Ogrodzony i monitorowany teren zapewni Ci bezpieczeństwo, spokój i ciszę. Obiekt pomieści około 100 osób i 20 samochodów. Camping wyposażony jest w przyłącze prądu, toalety, prysznic, miejsce na grilla i ognisko. Na terenie obiektu funkcjonuje również wypożyczalnia sprzętu wodnego. Camping czynny sezonowo, od maja do września.

www.polenamiotowe.cba.pl

 

Camping Susiec

Susiec to idealne miejsce dla miłośników pieszych wycieczek. Leśne okolice ugoszczą Cię świeżym powietrzem oraz możliwością obcowania z przyrodą podczas spacerów po ścieżkach przyrodniczych w pobliskich rezerwatach „Czartowe Pole” oraz „Nad Tanwią”. Camping Susiec jest wyposażony w przyłącza prądu, dostęp do wody, miejsca na zrzut nieczystości, kuchnię, miejsce na ognisko i grilla, a także sanitariaty. Możesz śmiało zabrać czworonożnego pupila. Camping jest czynny sezonowo.

www.facebook.com

 

Camping "Cezan" | Majdan Sopocki

Camping "Cezan" jest położony w lesie, tuż przy zalewie Majdan Sopocki. To obiekt wyposażony w pole namiotowe z przyłączem prądu, dostępem do wody i sanitariatami, a także miejscem na ognisko lub grilla. Wokół obiektu znajduje się wiele tras pieszych i rowerowych. Możesz także wypożyczyć kajak i wybrać się na spływ. Miejsce akceptuje czworonogi. 

www.camping-cezan.pl

 

Camping przy plaży | Majdan Sopocki

Pole namiotowe przy plaży w Majdanie Sopockim oferuje przyłącze prądu, dostęp do wody, toalety i prysznice, a także miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, wypożyczalnie sprzętów sportowych i piaszczystą plażę ze strzezonym kąpieliskiem. 

www.polenamiotoweroztocze.pl

 

Camping Roztocze | Pisklaki

Zatrzymaj się w spokojnej i malowniczej wsi Pisklaki nad rzeką Tanwią. To idealny wybór dla entuzjastów spływów kajakowych i kontaktu z naturą. Camping Roztocze przywita Cię dużą przestrzenią z dostępem do piaszczystej plaży nad rzeką i bezpiecznym kąpieliskiem. Obiekt jest wyposażony w sanitariaty, dużą altanę, wyznaczone miejsca na ognisko i grilla. Istnieje również możliwość zorganizowania imprezy. Miejsce jest przyjazne zwierzętom.

www.facebook.com

 

Ranczo Pisklaki 

Ranczo Pisklaki to popularne miejsce oferujące spływy kajakowe na Roztoczu. Trasy są idealne zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla większych grup. Pole namiotowe w bliskim sąsiedztwie rzeki jest wyposażone w przyłącza prądu, wiaty ogniskowe z wydzielonymi miejscami na ognisko i grilla, boisko do siatkówki oraz sanitariaty.

www.ranczo-pisklaki.pl

 

Hotel & Resort Marina | Nielisz

Lubisz aktywny odpoczynek nad wodą lub błogie plażowanie? Zalew w Nieliszu to największy zbiornik w województwie lubelskim. Na miejscu można skorzystać m.in. z wypożyczalni sprzętu wodnego oraz łowisk wędkarskich. Obok pola campingowego działa letni ogródek gastronomiczny, a pobliska restauracja oferuje duży wybór dań. Obiekt położony przy zalewie wyposażony jest w toalety, prysznice, przyłącze prądu, miejsce na grilla i ognisko oraz boisko do piłki siatkowej. Camping posiada również miejsce na zrzut nieczystości płynnych. Hotel & Resort Marina posiada także drugie pole biwakowe zlokalizowane przy Stanicy Wodnej w Michałowie. Jest świetną bazą do wypadów kajakowych. Na terenie pola znajdują się toaleta, prysznice, wiata biesiadna oraz parking.

www.hotelmarinanielisz.pl

 

 

POLESIE I OKOLICE

Polesie kamper

Polesie to kraina jezior, kniei, moczarów i bagien. Najcenniejsze fragmenty polskiej części Polesia objęto ochroną tworząc Poleski Park Narodowy. Na terenie parku wytyczono ścieżki przyrodnicze, wyposażone w kilometry drewnianych kładek, oraz wieże widokowe, umożliwiające podglądanie natury z bliska. Niekwestionowanym królem poleskich bagien jest łoś, jeden z największych ssaków w Polsce. Park to prawdziwy raj dla miłośników birdwatching’u. Wyposażeni w lornetki odkryjemy niesamowite ptasie królestwo. Na szczególną uwagę zasługują żurawie, których wizerunek widnieje w herbie parku, a charakterystyczny dźwięk, zwany klangorem, bardzo często można usłyszeć podczas wędrówek. 

 

Poleski Park Narodowy

Na terenie Poleskiego PN znajdują się pola biwakowe wyznaczone w miejscowościach Łomnica, Babsk, Pieszowola oraz Wytyczno Łowiszów. Wszystkie są wyposażone w bardzo przyjemne zadaszenia turystyczne i miejsca na ogniska, a pole biwakowe "Łowiszów" w Wytycznie posiada również zaplecze sanitarne (toaleta, umywalka z bieżącą wodą). Na polu biwakowym w Łowiszowie obowiązuje rezerwacja miejsc. Kontakt: Zespół ds. Edukacji i Udostępniania PPN tel. 82 562 23 83 lub 82 562 23 88

Nad jeziorami Pojezierza Łęczyńsko-Włodawkiego np. Sumin i Rotcze organizowane są sezonowo pola biwakowe. Informacji na ten temat udziela Urząd Gminy w Urszulinie tel. 82 571 30 01.

www.poleskipn.pl

 

Resort Piaseczno | Ludwin

Jezioro Piaseczno to serce Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Przyciąga turystów malowniczą okolicą, otwartością i bezpieczeństwem. Zbiornik wodny położony w sąsiedztwie lasu sosnowego zapewnia piękne widoki oraz świeże powietrze. Ośrodek wypoczynkowy Reort Piaseczno to kompleksowe miejsce z polem namiotowym, restauracją i barem, sanitariatami i wypożyczalnią sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Pole kempingowe działa w sezonie i jest wyposażone w przyłącza prądu, dostęp do wody i opróżnianie toalety chemicznej. 

www.polskicaravaning.pl

 

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy "Astur" | Okuninka

Jezioro Białe to jedno z najpopularniejszych i największych jezior w regionie. To doskonałe miejsce do zabawy, wypoczynku i uprawiania sportów wodnych. W sąsiedztwie jeziora wyznaczono wiele szlaków turystycznych: pieszych i rowerowych. Pobliska Włodawa określana jest mianem "Miasta Trzech Kultur", gdzie zachowało się wiele zabytków kultury katolickiej, prawosławnej i żydowskiej. Na terenie Ośrodka funkcjonuje pole campingowe, zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Na jego terenie znajduje się około 100 miejsc namiotowych i kempingowych z pełnym węzłem sanitarnym. Przy obiekcie są bar i restauracja, wypożyczalnia sprzętu wodnego, boiska do piłki nożnej i siatkówki, punkt medyczny oraz parking. 

www.astur.com.pl

 

Pole Namiotowe "HONORIS" | Okuninka

W ofercie obiektu znajduje się około 300 stanowisk pod namioty i przyczepy kempingowe, przyłącza prądu i pełne zaplecza sanitarne, miejsca na organizację ogniska, bar i restauracja, automaty do gier, a także baza nurków Atlantis!

www.honoris.com.pl

 

Kemping Dziki Wschód | Macoszyn Mały

Kemping Dziki Wschód w Macoszynie Małym oferuje wydzielone parcele dla kamperów i namiotów. W obrębie poszczególnych parcel jest dostęp do prądu i wody. Na kempingu dostępna jest także zlewnia oraz pralnia. Ponadto ośrodek oferuje zadaszone miejsce dla motorów i rowerów, wiata grillowa i miejsce na ognisko. Miłośników turystyki aktywnej na pewno zainteresuje możliwość wypożyczenia rowerów i sprzętu wodnego. Dodatkową atrakcją jest zarybiony staw, w którym goście kempingu mogą łowić bezpłatnie w myśl zasady "no kill".

www.kempingdzikiwschod.pl

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Łukcze" | Uścimów

Ośrodek Wypoczynkowy "Łukcze" zapewnia pola namiotowe i kempingowe, przyłącza prądu, strzeżoną piaszczystą plażę, wypożyczalnie sprzętu sportowo-rekreacyjnego, bar i restaurację, miejsce na ognisko i grilla, wieczory filmowe i bajki dla dzieci, boiska i plac zabaw oraz parking.

www.lukcze.pl

 

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Zagłębocze | Lejno

Kąpielisko nad jeziorem Zagłębocze jest położone w otulinie Poleskiego Parku Narodowego, wśród sosnowego lasu. Camping jest czynny cały rok. Został wyposażony w przyłącza prądu, prysznic, toalety i umywalnie. Wokół obiektu funkcjonują wypożyczalnie sprzętów wodnych oraz rekreacyjnych. Dla fanów wędkarstwa przygotowano zaciszne miejsca do połowu. Istnieje również możliwość skorzystania z baru, restauracji, altany ogniskowej i internetu. Cały ośrodek jest monitorowany. Miejsce jest przyjazne dla zwierząt.

www.zaglebocze.pl

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Riviera" | Krasne

Całkowicie ogrodzony i strzeżony obiekt z plażą i bezpiecznym kąpieliskiem, położony jest na skraju Poleskiego Parku Narodowego, w pobliżu lasu i jeziora. Cisza, spokój i błogi odpoczynek gwarantowane! Wypożycz łódkę, kajak lub rower wodny i odkryj uroki jeziora. Ośrodek posiada duże, zadrzewione pole kempingowe z kompletnym węzłem sanitarnym, możliwością podłączenia się do energii elektrycznej, a także, bar, karczmę, pizzerię, stołówkę i boiska do gry.

www.krasne.com.pl

 

Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa "Stanica" | Międzyrzec Podlaski

Międzyrzeckie Jeziorka to laureat głosowania internautów na "Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego `2022", organizowanego przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną. "Stanica" zlokalizowana tuż przy zbiorniku wodnym oferuje gościom sanitariaty, przyłącze prądu, dostęp do wody, miejsce na grilla/ognisko, a także bezpłatne Wi-Fi. Przy obiekcie działa również wypożyczalnia sprzętu wodno-rekreacyjnego. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt.

www.zagle.miedzyrzec.pl

 

 

KRAINA LESSOWYCH WĄWOZÓW

Kazimierz Dolny kamper

Kraina Lessowych Wąwozów, uhonorowana tytułem Polskiej Marki Turystycznej, jest jednym z najbardziej interesujących regionów turystycznych w kraju. Urokliwe krajobrazy, cenne przyrodniczo obszary, unikalne lessowe wąwozy, ciekawa architektura oraz przejawiający się w działaniach szacunek dla tradycji tworzą idealny klimat do wypoczynku i regeneracji sił. Obszar obfituje w sieć różnorodnych szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, nordic walking i konnych. Miłośnicy turystyki aktywnej mogą skorzystać ze spływów kajakowych, poznając najbardziej malownicze fragmenty Małopolskiego Przełomu Wisły. 

 

Camping "Spichlerz" | Kazimierz Dolny

Camping "Spichlerz" zajmuje dawne tereny XVII-wiecznego Spichlerza Kobiałki. Obiekt jest ogrodzony i monitorowany, posiada Wi-Fi, wiaty ogniskowe i plac zabaw, przyłącza wody i prądu, zaplecze sanitarne i gastronomię. Tu zrzucisz nieczystości i opróżnisz toaletę chemiczną. Camping jest czynny sezonowo i przyjazny zwierzętom. Obiekt jest zrzeszony w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu oraz skategoryzowany w CWOH - Ministerstwa Sportu i Turystyki z kategorią gwiazdkową **. 

www.sprzichlerzpark.pl

 

Camping Pielaka | Kazimierz Dolny

Camping Pielaka jest położony na drodze wjazdowej do Kazimierza Dolnego, niedaleko Wisły, w sąsiedztwie wąwozu. Jest to mały i klimatyczny obiekt, świetnie sprawdzi się dla rodzin z dziećmi, a także dla osób ceniących sobie spokój i ciszę. Camping jest dobrze oświetlony i przyjazny zwierzętom, wyposażony w sanitariaty, przyłącza prądu, internet i pralnię. W pobliżu znajduje się park linowy, wypożyczalnia rowerów, motorówek i kajaków. Obiekt jest zrzeszony w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Możliwa realizacja karty ASCI.

www.campingpielaka.pl

 

Camping w Porcie Jachtowym | Kazimierz Dolny

Bezpośrednie sąsiedztwo z Wisłą gwarantują nie tylko niesamowite widoki, ale również ciszę i spokój. Obiekt jest ogrodzony i nadzorowany, co zwiększa poziom komfortu gości. Oferuje możliwość zacumowania i slipowania sprzętów wodnych. Goście mogą skorzystać z sanitariatów, przyłącza prądu i wody, miejsca na ognisko oraz zrzucić nieczystości stałe. Na terenie obiektów nie można przebywać z pieskiem. Camping czynny jest od kwietnia do października.

www.portkazimierzdolny.pl

 

Camping "U Kraka" | Nałęczów

Nałęczów to uzdrowiskowa perła województwa lubelskiego, znana w całej Polsce. Camping "U Kraka" to świetnie zaopatrzone miejsce dla podróżujących kamperem - wyposażone w nowoczesne i kompletne sanitariaty, miejsca na zrzut nieczystości i najazd dla kamperów, przyłącza prądu i punkt wymiany butli gazowych. Na terenie obiektu jest plac zabaw, miejsce na ognisko i grilla, zewnętrzne jacuzzi, sauny oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Obiekt posiada udogodnienia dla niepełnosprawnych.

www.ukraka.pl

 

Kemping "Zielona Dolina" | Żyrzyn

Kameralny kemping w urokliwym zakolu rzeki Wieprz to znakomity wybór na kilkudniowy postój. Przy campingu działa przystań z pomostem dla kajakarzy oraz wypożyczalnia kajaków i kijków do nordic-walking. Obiekt posiada przyłącza prądu i sanitariaty, a także zmywalnie i punkt poboru wody pitnej. Na terenie kempingu funkcjonuje pomieszczenie recepcyjne z punktem informacji turystycznej, miejsce do rekreacji, a także plac zabaw dla dzieci, siłownia, boisko i sklepik z produktami lokalnymi. Obiekt jest włączony do Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.

www.kempingzielonadolina.pl

 

Camping Marina | Puławy

Obiekt został wyposażony w przyłącza prądu i wody, miejsce na grilla i ognisko, plac zabaw i boiska do gry. Tuż obok działa wypożyczalnia sprzętu wodnego i plażowego. Camping posiada własną restaurację i bar, kuchnię z lodówkami i zaplecze sanitarne. Tu opróżnisz toaletę chemiczną. Teren jest całkowicie ogrodzony i monitorowany. W całym obiekcie działa Wi-Fi. Camping czynny w sezonie, przystosowany dla osób niepełnosprawnych i przyjazny zwierzętom. Camping Marina Puławy posiada rekomendację Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Skategoryzowany w CWOH - Ministerstwa Sportu i Turystyki z kategorią gwiazdkową ***.

www.marina-pulawy.pl

 

 

POZOSTAŁE OBIEKTY

wodnik7

Lubelskie oferuje jeszcze więcej ciekawych miejsc dla miłośników podróży kamperem. W tej części znajdziesz o nich informację.

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Marta" | Firlej

Jezioro Firlej ugości Cię klimatycznym sosnowym lasem, przyjemnymi plażami oraz idealnymi warunkami dla grzybiarzy i wędkarzy. Camping w Ośrodku Wczasowym MARTA to 18 domków letniskowych i dobrze zaopatrzone pole namiotowe. Obiekt posiada własną plażę z pomostem i strzeżonym kąpieliskiem. OW wyposażony jest w przyłącze prądu, punkt gastronomiczny, wypożyczalnię sprzętu. Istniej również możliwość zorganizowania imprezy, pikniku lub innej uroczystości. Zwierzęta są akceptowane wyłącznie na polu biwakowym. Obiekt jest czynny sezonowo, od maja do października.

www.owmarta.oit.pl

 

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Wodnik" | Firlej

"Wodnik" to ośrodek położony w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego jeziora Firlej. Pole campingowe jest sezonowe, funkcjonuje od maja do września. Na terenie pola znajdują się przyłącza prądu, toalety i prysznice, a całość jest ogrodzona i monitorowana. Ośrodek oferuje również domowe posiłki w stołówce, miejsce na grilla, internet, parking, plac zabaw, boiska do siatkówki i koszykówki, salę konferencyjną oraz restaurację i kawiarnię.

www.wodnikfirlej.pl

 

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji | Firlej

W Firleju możesz zatrzymać się także na polu campingowym Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji posiadającego około 300 miejsc przygotowanych do ustawienia namiotu, przyczep campingowych lub kamperów. Pole wyposażone jest w pełne zaplecze sanitarne, boisko do siatkówki oraz wypożyczalnię sprzętu wodnego, rowerów, gokartów. Na terenie pola mogą przebywać jedynie psy w kagańcu i na smyczy.

www.gosir.firlej.pl

 

Pałacowa Przystań | Tarnogóra

Tarnogóra to spokojna wieś położona w gminie Izbica k. Krasnegostawu. Pole namiotowe znajduje się na terenie dworku, tuż nad brzegiem rzeki Wieprz. Jeśli masz ochotę na spokojny odpoczynek i wyciszenie, skorzystaj z możliwości plażowania, nocnej obserwacji czystego nieba, czy spędzenia czasu z bliskimi przy ognisku. Jeżeli wolisz aktywny wypoczynek, to również miejsce dla Ciebie! Weź udział w spływie kajakowym, wypożycz rower na przejażdżkę po okolicy lub poćwicz na sali gimnastycznej. Miejsce wyposażone jest w węzeł sanitarny oraz WiFi. Na terenie obiektu znajduje się restauracja, natryski i toalety. Na pole namiotowe możesz zabrać również swojego pupila.

www.palacowaprzystan.pl

 

Pole namiotowe "Wyderka" | Orzechów-Kolonia 

Postaw na doświadczenie. Pole namiotowe „Wyderka” działa od ponad 30 lat. Na miejscu znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do wymarzonego pobytu. Obiekt usytuowany jest tuż nad brzegiem jeziora Tomaszne, a cały obszar jest oświetlony, monitorowany i strzeżony. Skorzystaj z boiska do siatkówki, wybierz się na ryby lub posiedź ze znajomymi przy ognisku. A wszystko to w otoczeniu spokojnej wody i szumu drzew. Pole namiotowe posiada parking, przyłącze prądu, prysznice i toalety, lodówki oraz możliwość zrzutu nieczystości.

www.facebook.com/Tomaszne

 

Pole namiotowe "Pod Strzechą" | Kryłów

Pole namiotowe jest położone w spokojnej wsi Kryłów, tuż nad rzeką Bug. Obiekt dobrze wyposażony i posiada przyłącza elektryczne, sanitariaty i zrzut nieczystości, miejsce na ognisko lub grilla oraz Wi-Fi na terenie całego campingu. Do dyspozycji masz kuchnię i lodówki, a w pobliżu znajduje się sklep. Tuż obok działa wypożyczalnia sprzętu wodnego i stadnina koni! Obiekt jest strzeżony. 

www.polanamiotoweinfo.pl

 

Lawendowy Dworek | Lublin

Lawendowy Dworek to klimatyczna restauracja, catering i hotel. W sercu ponad 100 ha parku znajduje się kilkadziesiąt miejsc postojowych oraz pole namiotowe. Na terenie obiektu znajduje się łazienka z natryskiem oraz przyłącze do prądu. Goście mogą skorzystać również z kortu tenisowego.

www.lawendowy-dworek.com

 

 

WYPOŻYCZALNIE KAMPERÓW

California kamper Lublin


CaliforniaCamper.pl 

Snopków ul. Szkolna 9B
21-002 Jastków
tel. 510 106 643
e-mail: camperlublin@gmail.com
www.californiacamper.pl

 

CampNow 
ul. Złota 6
20-112 Lublin
tel. 797 980 970
e-mail: info@campnow.pl
www.campnow.pl

 

ECAMP 
Krępiec ul. Jarzębinowa 64
21-007 Mełgiew
tel. 605 310 528
e-mail: ecamp.lublin@gmail.com
www.ecamp.com.pl

 

CAMP24 
ul. Reymonta 8
21-007 Krępiec
tel. 535 182 150
e-mail: camp24@gmail.com
www.camp24.com.pl

 

ELPOL Sp. z o.o.
Dąbrowica 140
21-008 Dąbrowica
tel. 607 366 166 tel. 603 788 166
e-mail: elpolsp@wp.pl
www.elpol.oit.pl

 

Kampery Lublin – S-Camp
Chrząchów 6
24-130 Końskowola
tel. 508 724 542 tel. 508 510 087
e-mail: Kampery.Lublin@poczta.fm
www.kampery.lublin.pl

 

xcamper.pl
ul. Stanisława Baca 19
24-100 Puławy
tel. 605 330 335 tel. 603 530 459
e-mail: kontakt@xcamper.pl
www.xcamper.pl

 

ERGO Wypożyczalnia samochodów
ul. Lubelska 10
22-400 Zamość
tel. 735 230 001
e-mail: biuro@ergowypozyczalnia.pl
www.ergowypozyczalnia.pl

 

CampPol
Oblasy 111
24-123 Janowiec
tel.: (81) 886 57 45, 502 591 614
e-mail: camppol@onet.pl
www.camppol.com.pl

 

Wypożyczalnia Kamperów
ul. Ignacego Krasickiego 4a
21-050 Piaski
e-mail: rezerwacja@odjazdowewakacje.com
www.odjazdowewakacje.com

 

MOTO-LAND wypożyczalnia przyczep
Łuków Dąbie 158C
21-400 Łuków
tel. 500 357 931

 

 

Do zobaczenia w Lubelskim! 

[Artykuł aktualizowany]

 

Fotografia na okładce: RoztoczeCamp