Pamiątki z Lublina, mapy, przewodniki oraz produkty regionalne kupisz w naszym sklepie internetowym. Teraz wystarczy kilka kliknięć!

Przed Tobą bogata oferta przewodników po Lublinie oraz albumów, które mogą stać się wspaniałą pamiątką z pobytu na Lubelszczyźnie oraz prezentem dla bliskich. Publikacje Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, takie jak Przewodnik „Pokaż dziecku Lublin”, komiksy i kolorowanki, na pewno zainteresują najmłodszych czytelników, przybliżając im atrakcje turystyczne, historię oraz legendy Koziego Grodu. Będą także inspiracją dla podróżujących rodzin w planowaniu zwiedzania ze swoimi pociechami.

W sprzedaży posiadamy również gadżety, takie jak: torby, skarpety, piłeczki do żonglowania z Carnavalu Sztukmistrzów czy magnesy. Na kierowców czekają lubelskie ramki na tablice rejestracyjne. Lokalnym patriotom z pewnością spodoba się nasz wybór t-shirtów z orginalnymi wzorami inspirowanymi Lublinem i Regionem Lubelskim. Nowością są tradycyjne produkty regionalne. 

Przy zakupie powyżej 200 zł otrzymasz bezpłatną przesyłkę.

Życzymy udanych zakupów: sklep.lublincard.eu 

 

 

 

Zapraszamy także do naszej stacjonarnej siedziby. Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej znajduje się przy ul. Krakowskie Przedmieście 6 w Lublinie i jest otwarty 7 dni w tygodniu.

Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej
ul. Krakowskie Przedmieście 6
20-002 Lublin