27-06-20
31-08-20

Lublin

Spędzasz wakacje w Lublinie? Nie musisz się nudzić! Przed Tobą kolejna edycja akcji Lato w Mieście, przygotowana z myślą o dzieciach i młodzieży, spędzających letnie miesiące w Lublinie. W programie m.in. spacery, warsztaty, zajęcia sportowo-rekreacyjne, półkolonie. Więcej informacji na www.lato.lublin.eu

 

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza dzieci w wieku 10-14 lat na warsztaty fotograficzne „Oko na Lublin”. 
Podczas zajęć dzieci nauczą się patrzeć na miasto nieszablonowo, okiem artysty, dostrzegać jego piękno oraz pozwolą zdobyć wiedzę na temat zasad i technik kreatywnej fotografii. To także okazja aby w interesujący sposób lepiej poznać historię Lublina. Prowadzącymi będą doświadczeni fotograficy, przewodnicy miejscy oraz animatorzy kultury.
Warsztaty składające się z dwóch części: teoretycznej oraz plenerowej, odbędą się w formie pięciodniowego cyklu. Każdego dnia zajęć przewidziany jest posiłek.

Termin: 3-7 sierpnia 2020, w godzinach 10.00 - 15.00

Miejsce:
- Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Lublinie, ul. Jezuicka 1/3 (zajęcia teoretyczne)
- centrum Lublina (zajęcia plenerowe)

Zapisy:
od 22 czerwca 2020 roku pod numerem telefonu 81 532 44 12 oraz osobiście w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej (ul. Jezuicka 1/3).

ZAPISY NA WARSZATY "OKO NA LUBLIN" ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE


Zadanie realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin