Aktualności

O nas...

Tuż za Bramą Krakowską, na rogu ul. Bramowej i Jezuickiej znajduje się Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej****.

To miejsce, gdzie można zaopatrzyć się w mapy, przewodniki i foldery promocyjne dotyczące Lublina i Lubelszczyzny, zakupić ciekawe pamiątki z podróży oraz nabyć Kartę Turysty, która pozwoli zwiedzić miasto przyjemniej, łatwiej i taniej. Chętnie służymy informacją na temat atrakcji turystycznych, komunikacji miejskiej i regionalnej, pomożemy znaleźć odpowiedni nocleg. Dodatkowo prowadzimy wypożyczalnię rowerów i przechowalnię bagażu. Do dyspozycji turystów jest komputer z dostępem do internetu. W Ośrodku dostępne są także bezpłatne audioprzewoniki po Lublinie w pięciu wersjach językowych (polska, angielska, niemiecka, ukraińska i rosyjska). Zapraszamy!


Obserwuj nas:
facebook.com/infolublin/
instagram.com/lublintravel/
twitter.com/lubelskietravel

Kontakt:
ul. Jezuicka 1/3
20-113 Lublin
tel. +48 81-532-44-12
e-mail: info@loitik.eu

*Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej funkcjonuje w strukturach Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Ośrodek posiada cztery gwiazdki – najwyższą ilość w systemie Certyfikacji Informacji Turystycznej w Polsce.

Moja trasa

Funkcja „Moja trasa” pozwoli Ci w prosty i wygodny sposób zaplanować pobyt w Lublinie. Kliknij i dowiedz się więcej.